[G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Lista kategorii: Galerie konkursowe Kategoria Samoloty Samoloty Samoloty - Galerie

Moderator: Shadowmare

Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

[G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Shadowmare »

Siema,
przez wakacje babrałem się z tym Spitem, na początku zapowiadał się obiecująco ale wymyśliłem sobie, że zrobię z IX - VIII więc na starcie
dołożyłem sobie robotę plus z biegiem czasu wychodziło olewactwo Revellowskie, wnęki, zły kształt działek, śmiesznie gibkie podwozie z 2 elementów itd.
Krótko mówiąc, Tamka to jedyny słuszny model tego samolota, tylko troszkę (5 razy) droższy :lol: Do szybkiego sklejenia, bez wdawania się w szczegóły jest ok.
Pilot to składak z 2 których miałem pod ręką, wiele szczegółów pocienione, lotki/golenie wzmocnione drucikiem, działka zmodyfikowane, kółko ogonowe i jego wnęka od podstaw.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bohdan
Posty: 2853
Rejestracja: czw 21 mar 2013, 11:51

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: bohdan »

Może i model zły jak opowiadasz ale jakie to ma znaczenie. Wygląda jak spitfire.
Za to jest jak zawsze ciekawie zamalowany. Umiesz się bawić i ja podziwiam. Więcej takich !
Awatar użytkownika
HK1885
Posty: 404
Rejestracja: ndz 07 lip 2013, 23:20

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: HK1885 »

bohdan pisze: sob 09 paź 2021, 08:51Może i model zły jak opowiadasz ale jakie to ma znaczenie.
PrzyłANczam się do słów Bohdana - Revell to padaka w porównaniu z Tamiją, ale sam model świetnie zmalowany i pełen smaczków.

Ogląda się z przyjemnością. :piwo:
Thalgonis
Posty: 2106
Rejestracja: pn 10 wrz 2018, 17:58

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Thalgonis »

Jak wyżej.
A! Kaczka! :piwo:
====================
Thalgonis -> https://modelarstwozpudla.pl/
Awatar użytkownika
Ajs
Posty: 830
Rejestracja: pn 21 sty 2013, 20:08

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Ajs »

Spitek klasa, ale zdjęcia gorsze w porównaniu z Twoimi innymi galeriami. Powinieneś trochę nad tym popracować 😜
Rafał B
Posty: 1701
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 20:13

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Rafał B »

Wkład pracy jednak się opłacił, bo jak widać, z każdego słabszego modelu można zrobić cacko.
Bardzo ładne wykonane, fajnie spracowane powierzchnie, model prezentuje się okazale.
Podoba się :piwo:
Konrad

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Konrad »

No, także ten.. i w ogóle, no, no.
Awatar użytkownika
Shadowmare
Posty: 217
Rejestracja: czw 16 lip 2020, 13:43

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Shadowmare »

bohdan pisze: sob 09 paź 2021, 08:51 Może i model zły jak opowiadasz ale jakie to ma znaczenie. Wygląda jak spitfire.
Za to jest jak zawsze ciekawie zamalowany. Umiesz się bawić i ja podziwiam. Więcej takich !
Thank you very munch! Tak, lubię sobie psikać, szkoda, że się trza namęczyć zawsze przed tym.
HK1885 pisze: sob 09 paź 2021, 09:17 PrzyłANczam się do słów Bohdana - Revell to padaka w porównaniu z Tamiją, ale sam model świetnie zmalowany i pełen smaczków.
Ogląda się z przyjemnością. :piwo:
Dzięki wielkie! Padaka ale przynajmniej trzyma wymiary, w przeciwieństwie do Chińskich wytworów pod wpływem mieszanki alko i białych proszków :mrgreen: .
Thalgonis pisze: sob 09 paź 2021, 09:24 Jak wyżej.
A! Kaczka! :piwo:
Dzięki!
Ajs pisze: sob 09 paź 2021, 09:53 Spitek klasa, ale zdjęcia gorsze w porównaniu z Twoimi innymi galeriami. Powinieneś trochę nad tym popracować 😜
Dzięki. No, nie jestem w 100% ustatysfankcjonowany.
Rafał B pisze: sob 09 paź 2021, 10:24 Wkład pracy jednak się opłacił, bo jak widać, z każdego słabszego modelu można zrobić cacko.
Bardzo ładne wykonane, fajnie spracowane powierzchnie, model prezentuje się okazale.
Podoba się :piwo:
Thx! Można ale lepiej kupować dobre rzeczy i się cieszyć a nie męczyć. Teraz to bym kupił Tamkę. Ale potrenować se na nim można bo za mniej niż 100 zł da się go złapać.
Konrad pisze: sob 09 paź 2021, 10:28 No, także ten.. i w ogóle, no, no.
Dzięki, dzięki.
Awatar użytkownika
Szydercza Gała
Rozpierdalator od środka
Rozpierdalator od środka
Posty: 2558
Rejestracja: śr 21 maja 2014, 06:34
Lokalizacja: Zielona wyspa pełna OWIEC

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: Szydercza Gała »

Latałbym :piwo:
NUR FüR MASON!!!!!
ZŁO SQUAD
Obrazek
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1190
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 23:47

Re: [G] Revell Spitfire Mk VIII 1:32

Post autor: fragles »

Efektownie zrobiony. Podoba się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Shadowmare”