Strona 1 z 1

Mistrzowska lekcja kładzenia kalkomanii

: pt 09 paź 2015, 11:31
autor: Slash2
Mistrz uczy, bawi, wychowuje. Jakby ktoś czuł niedosyt to pewnie i przed telefon douczy.
Obrazek

Re: Mistrzowska lekcja kładzenia kalkomanii

: pt 09 paź 2015, 11:50
autor: tankmania
To akurat nic nowego, że mistrz bardzo chętnie słucha krytyki i podpowiedzi.

http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... 0&start=15

Tutaj efektem był wstępniak o małym kamilku.

A ja Balrog na kartonłorze zwrócił uwagę, że coś tam w Mi-6 jest krzywo to się od mistrza dowiedział, że jest budką z piwem. Co zresztą zostało starannie usunięte z forum.

Takietam żarciki zapewne bo przecież jak wiemy...
PrzemoL pisze: Sugeruję jedynie taki problem, że te konkursy, oprócz całych rzesz kulturalnych ludzi, odwiedzają osoby, które może i w realu potrafią jeszcze się zachować, ale gdy tylko siądą w swoim bezpiecznym fotelu, schowani za monitorem komputera, czy smartfona i nickiem forumowym, tracą nagle wszelkie swoje wartości. I to te osoby właśnie tworzą dla postronnego obserwatora obraz polskiego modelarstwa w internecie, bo są najgłośniejsze w swoich zachowaniach i odzywkach, które z kulturą nie mają nic wspólnego.
Jeszcze raz podkreślę - bardzo szanuję organizatorów w/w imprez. Robicie wiele dobrej roboty. I to oczywiście nie Wasza wina, że na Wasze imprezy przybywają różne indywidua.
...to mistrza nie dotyczy.

Btw, nie sądzę żeby u mistrza ktoś znalazł ciekawy tip więc pozwolę sobie przenieść temat...

Re: Mistrzowska lekcja kładzenia kalkomanii

: pt 09 paź 2015, 11:51
autor: timi
Model multimedialny więc i fotoszop się przydał