Konkurs ScaleFun

model 1

Panie i Panowie, koledzy i koleżanki, modelarze i ... modelki :D

Ogłaszamy konkurs modelarski portalu Scalefun na najlepszy model roku 2020 opublikowanego na łamach naszego forum.

Konkurs będzie się składał z dwóch części:

1. Grand Prix - najlepszy model roku 2020 wybrany przez jury

2. Nagroda Klakiera - najlepszy model roku 2020 wybrany przez publiczność

Zasady konkursu są proste, bo ma być na luzie i bez spiny, zgodnie z naszym podejściem do modelarstwa, czyli ma być FUN!!! W konkursie weźmie każdy model, który do końca tego roku doczeka się galerii. Nie ważne kiedy praca się rozpoczęła, nie ważne na jakim obecnie jest etapie, nie trzeba nic udowadniać. Wystarczy się dobrze bawić przy jego budowie i się nim pochwalić najpóźniej 31.12.2020 przed północą. Wystarczy abyś miał konto na tym forum, pokazał jakiś tam warsztat i opublikował galerię. Więcej informacji w regulaminie.

No i teraz najważniejsze, czyli NAGRODY!

W każdej z kategorii przewidziany jest tylko 1 zwycięzca, w myśl zasady zwycięzca bierze wszystko. Nie przewiduje się nagród za 2. czy 3. miejsce. Zwycięzcy otrzymają bony do wykorzystania w sklepie modelarskim o następującej wartość:

Grand Prix 2020 - 500,- PLN

Nagroda Klakiera 2020 - 250,- PLN

model 2

Oczywiście pula nagród może jeszcze wzrosnąć. Jeżeli jest ktoś chętny do dorzucenia się do puli lub ufundowania nagrody, zapraszam do kontaktu.

Aaaa, bym zapomniał. Przewidziany jest jeszcze bonus za aktywność, czyli drobna nagroda dla uczestnika głosowania w konkursie "Nagroda Klakiera 2020". Jaka? Tego póki co nie zdradzamy.

Główny sponsor

Regulamin konkursu

projekt i realizacja:occasional designer logooccasionaldesigner