Warsztaty

Warsztaty Scalefun to cykliczne spotkania modelarzy z całej Polski. Raz do roku zbieramy się wszyscy w Łodzi w hostelu Sami Swoi, aby przez 3 dni tworzyć modele, wymieniać się doświadczeniami, podejrzeć kolegów w trakcie tworzenia, nauczyć się czegoś nowego, lub po prostu świetnie spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Zasady są bardzo proste: robisz to, na co masz ochotę. Bierzesz ze sobą tylko to, co będzie Ci potrzebne. Może to być tylko model i trochę narzędzi do budowy, lub cały twój warsztat wraz z lakiernią, w tym z kompresorem i aerografem. My organizujemy miejsce i stół do pracy.


Nasze warsztaty nie mają formy komercyjnej. Jeżeli ktoś organizuje pokaz, to tylko z własnego dobrego serducha i totalnie za friko. Nie mamy sponsorów, dlatego też sami musimy pokryć koszty wynajęcia sali oraz opłacenia sobie noclegów. W związku z tym każdy uczestnik jest proszony o wpłatę 50,- pln tytułem organizacji warsztatów. Koszty noclegów są podane niżej. Liczba miejsc jest ograniczona, także nie zastanawiaj się zbyt długo, zapisuj się i odliczaj do tego wspaniałego wydarzenia.


Żeby się zapisać, skontaktuj się z naszym koordynatorem mailowo: rad.idaszak(at)gmail.com

Obowiązujący cennik noclegów:

Pokój 1-osobowy - 60 zł/doba

Pokój 2-osobowy - 40 zł/os /doba

Pokój 3 osobowy - 30 zł/os/doba


Jednocześnie informujemy, że wynajmując pokoje wieloosobowe, trzeba mieć już chętnych na resztę łóżek, w przeciwnym razie pokój jest liczony jako pokój 1 osobowy.

projekt i realizacja:occasional designer logooccasionaldesigner